Kontakt Han Herred Havbåde

Han Herred Havbåde

Slettestrandvej 162
9690 Fjerritslev
Telefon 20 70 08 70
info@havbaade.dk
CVR 31 11 18 62


Thomas Højrup, bestyrelsesformand
Thorup Strandvej 267, Thorupstrand
9690 Fjerritslev
Telefon 98 22 59 50
Mobil 51 29 90 49
thomas@havbaade.dk

Jan Lilholt, næstformand
Aagade 8, 9240 Nibe
Telefon 22 17 35 75
janmlilholt@gmail.com

Irwin Andersen, bestyrelsesmedlem
Telefon 98 23 87 51
irwin@mail.dk

Villy Schmidt, bestyrelsesmedlem
Telefon 42 68 06 14
villy_schmidt@mail.dk

Jørgen Leegaard, kasserer
Telefon 20 44 44 53
jjleegaard@icloud.com

Ulla Setterberg, bestyrelsesmedlem
Telefon 61 69 68 07
usetterberg@msn.com

Bjarne Ranløv, bestyrelsesmedlem
Telefon 61 69 70 88
bjra@outlook.dk

Erland Gudiksen, suppleant
Telefon 20 45 98 44
erlandgudiksen@hotmail.com


Kirsten Monrad Hansen (Pipsen), forskning og formidling
Slettestrandvej 162
9690 Fjerritslev
Telefon 20 70 08 70
pipsen@havbaade.dk

Peter Madsbøll, bådebygger
Amtoftvej 12, Øsløs
7742 Vesløs
Telefon 97 99 36 90
Mobil 40 27 45 07
petermadsboll@icloud.com
www.kystbaade.dk